Корпус литий F 210 (F 210) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фланцовий (квадратний) корпус із сірого чавуну з кріпленням на чотири болти. Має внутрішній, сферичний отвір для встановлення підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.213 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | F 210 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 90 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 16 мм |
| Довжина корпусу | 143 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 111 мм |
| Товщина виробу | 40 мм |
| Ширина корпусу | 143 мм |
- Ціна: 207,48 ₴

