

Корпус литий FC 210 (FC210) BEL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фланцеве (круглий) корпус з сірого чавуну з кріпленням на чотири болта. Має внутрішнє, сферичне отвір для установки підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | FC210 |
| Діаметр посадкового поглиблення | 110 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 90 мм |
| Діаметр корпусу | 165 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 16 мм |
| Діаметр по кріпильних отворів | 138 мм |
| Товщина виробу | 40 мм |
- Ціна: 204,89 ₴

