Корпус литий P 211 (P211) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаціонарний корпус із сірого чавуну, на лапах, з кріпильними отворами на них. Має внутрішній, сферичний отвір для встановлення підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.688 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | P211 |
| Висота до центру осі обертання | 63.5 мм |
| Висота виробу | 125 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 100 мм |
| Довжина корпусу | 219 мм |
| Довжина кріпильного отвору | 23 мм |
| Розмір кріпильного отвору | 20 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 171 мм |
| Ширина корпусу | 60 мм |
- Ціна: 375,85 ₴

