Корпус литий FC 212 (FC212) BEL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фланцовий (круглий) корпус із сірого чавуну з кріпленням на чотири болти. Має внутрішній, сферичний отвір для встановлення підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | FC212 |
| Діаметр посадкового поглиблення | 135 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 110 мм |
| Діаметр корпусу | 195 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 19 мм |
| Діаметр по кріпильних отворів | 160 мм |
| Товщина виробу | 48 мм |
- Ціна: 403,16 ₴

