Корпус литий F 308 (F 308) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
корпус литий F 308 (F 308) BBC-R
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.78 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | F 308 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 90 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 19 мм |
| Довжина корпусу | 150 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 112 мм |
| Товщина виробу | 40 мм |
| Ширина корпусу | 150 мм |
- Ціна: 311,42 ₴

