-4%
Подшипник UC 310 R3 (UC 310 G2.L3) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний підшипник типу UC — це підшипник зі сферичним зовнішнім кільцем, внутрішнє кільце якого подовжене в обидві сторони. Кріплення відбувається за допомогою двох стопорних штифтів (гвинтів), розташованих під кутом 120 градусів відносно один одного
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | UC 310 G2.L3 |
| Вага | 1.57 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 50 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 110 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 61 мм |
| Ширина вироби | 61 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 32 мм |
- Ціна: 343,62 ₴

