Подшипник EX 311-32.G2 (UEL 311-200D1W3) SNR
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний підшипник типу HC — це підшипник зі сферичним зовнішнім кільцем, внутрішнє кільце якого подовжене в обидві сторони. Кріплення відбувається за допомогою ексцентрикового фіксувального кільця та гвинта. Ексцентрикове кільце затягується його поворотом в
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | UEL 311-200D1W3 |
| Вага | 2.5 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 50.8 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 120 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 55.6 мм |
| Ширина вироби | 73 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 34 мм |
- Ціна: 2 909,09 ₴

