Підшипник ковзання SA 08T/K (SA08T/K) CX
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
підшипник ковзання SA 08T / K (SA08T / K) BEL
Зображення та опис носить виключно інформаційний характер. Значущі для Вас конструктивні особливості уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.038 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | SA08T/K |
| Висота виробу | 54 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 8 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 24 мм |
| Діаметр різьблення(права) | 8 мм |
| Довжина виробу | 54 мм |
| Довжина різьби | 25 мм |
| Крок різі | 1.25 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 12 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 9 мм |
- Ціна: 90,84 ₴

