Подшипник ковзання SI 20T/K (SI20T/K) CX
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шарнірна головка з внутрішньою різзю. Під час монтажу не допускається проміжок між валом, що проходить через внутрішнє кільце та внутрішнє кільце, а також проміжок між зовнішнім кільцем і корпусом, у якому закріплене зовнішнє кільце. Також особлива увага сто
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.415 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | SI20T/K |
| Висота до центру осі обертання | 77 мм |
| Висота виробу | 102 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 20 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 50 мм |
| Довжина виробу | 102 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 25 мм |
| Ширина вироби | 34 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 18 мм |
- Ціна: 368,26 ₴

