Підшипник F 110390 (3204T) BBC-R
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з цілим внутрішнім і зовнішнім кільцем також можуть бути виготовлені з ущільненнями й без них. Сфера застосування дуже широка, це й автомобілебудування (зачастоту підшипники кондиціонера), сільськогосподарські
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.185 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3204T |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 20 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 47 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 25.2 мм |
| Ширина вироби | 25.2 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 21.9 мм |
- Ціна: 252,77 ₴

