Подшипник AA 205 DD (188001V) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник із циліндричним зовнішнім кільцем і циліндричною посадковою поверхнею встановлюється на вали круглого перерізу. Застосовується в шківах для передавання крутного моменту, у натяжних зірочках ланцюга ґрунтообробна та посівної техніки CASE, Joh
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.213 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 188001V |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 16.130 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 53.086 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 19.4 мм |
| Ширина вироби | 19.4 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 18.24 мм |
- Ціна: 102 ₴

