-8%
Підшипник 5206 KPP3 AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з цілим внутрішнім і зовнішнім кільцем також можуть бути виготовлені з ущільненнями й без них. Сфера застосування дуже широка, це й автомобілебудування (зачастоту підшипники кондиціонера), сільськогосподарські
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.515 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 30.15 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 62 мм |
| Поверхня зовнішнього кільця | плоска |
| Система для змащування ЛІВА сторона | не змащувані |
| Тип защиты1 | захисна шайба+потрійне гумове ущільнення |
| Форма отвору | кругле |
| Ширина внутрішнього кільця | 50 мм |
| Ширина вироби | 50 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
- Ціна: 271,04 ₴

