

Підшипник 207 KRR3 (207KRR3) KSM Japan
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник з циліндричним зовнішнім кільцем і циліндричної посадкової поверхнею встановлюється на вали круглого перетину. Застосовується в шківах для передачі крутного моменту, в натяжних зірочках ланцюга ґрунтообробної та посівної техніки CASE, John Deere
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.349 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 207KRR3 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 72 мм |
| Поверхня зовнішнього кільця | плоска |
| Система для змащування ЛІВА сторона | не змащувані |
| Тип защиты1 | захисна шайба+гумове ущільнення |
| Форма отвору | кругле |
| Ширина внутрішнього кільця | 25 мм |
| Ширина вироби | 25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17 мм |
- Ціна: 239,58 ₴

