Подшипник W 211 K55 IQ (AKK16196) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник із циліндричним зовнішнім кільцем і чотиригранним внутрішнім отвором встановлюється на чотиригранний вал із/х обладнанні та техніці. Внутрішнє кільце може бути ширшим за зовнішню або мати таку саму ширину. Широко застосовується в техніці так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.01 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | AKK16196 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 55.75 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 100 мм |
| Поверхня зовнішнього кільця | сферична |
| Система для змащування ЛІВА сторона | канавка під мастило |
| Тип защиты1 | захисна шайба+потрійне гумове ущільнення |
| Форма отвору | кругле |
| Ширина внутрішнього кільця | 39.69 мм |
| Ширина вироби | 39.69 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 39.69 мм |
- Ціна: 828,46 ₴

