Ремінь вентиляторний SPZ-665 (8.5-8-665) PowerClassic
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerClassic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 8.5-8-665 |
| Вага | 0.055 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 627 мм |
| Висота ременя | 8 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 678 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 665 мм |
| Ширина більшої основи | 10.5 мм |
- Ціна: 27,43 ₴

