Пас вентиляторний SPZ-850 (SPZ/S/E-850) Stomil Sanok Серія S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь вентиляторний SPZ-850 (SPZ/S/E-850) Stomil Sanok Серія S
Виробник: STOMIL SANOK; Країна виробник: Польща; Ширина ремня: 9.7мм; Висота ременя: 8.0мм; Длина ремня: 850.0мм
Дополнительные характеристики. Вес: 0.0663; Внутренняя длина р
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | SPZ/S/E-850 |
| Вага | 0.0663 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 812 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 863 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 850 мм |
| Ширина більшої основи | 9.7 мм |
- Ціна: 98,09 ₴

