Пас вентиляторний SPZ-1037 (SPZ/S/E-1037) Stomil Sanok Серія S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь вентиляторний SPZ-1037* (SPZ/S/E-1037) Stomil Sanok Серія S
Виробник: STOMIL SANOK; Країна виробник: Польща
Додаткові характеристики. Вага: 0.081; Внутрішня довжина ременя: 999 мм; Зовнішня довжина ременя: 1050 мм; аналог: SPZ/S/E-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | SPZ/S/E-1037 |
| Вага | 0.081 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 999 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1050 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 1037 мм |
| Ширина більшої основи | 9.7 мм |
- Ціна: 116,14 ₴

