Ремінь вентиляторний SPZ-2120 (SPZ-2120) Stomil Sanok Серія S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | SPZ-2120 |
| Вага | 0.157 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2082 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2133 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 2120 мм |
| Ширина більшої основи | 10.5 мм |
- Ціна: 263,61 ₴

