Ремень вентиляторный 10-8-944 з (XPZ-944) PowerClassic
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerClassic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | XPZ-944 |
| Вага | 0.065 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 906 мм |
| Висота ременя | 8 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 957 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 944 мм |
| Ширина більшої основи | 10.5 мм |
- Ціна: 70,04 ₴

