Ремінь вентиляторний AVX13-900La (13AV0900) PIX
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 13AV0900 |
| Вага | 0.117 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 855 мм |
| Висота ременя | 10 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 900 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 882 мм |
| Ширина більшої основи | 13 мм |
- Ціна: 187,88 ₴

