Пас вентиляторний 12.5-9-1120 (12.5x9-1120) EXCELLENT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пас вентиляторний 12.5-9-1120 (12.5x9-1120) АПП Червоний
Виробник: АПП; Країна виробник: Китай; Ширина ремня: 15.0мм; Висота ременя: 9.0мм; Длина ремня: 1120.0мм
Дополнительные характеристики. Вес: 0.16464; Внутренняя длина ремня: 1067 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 12.5x9-1120 |
| Вага | 0.16464 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1067 мм |
| Висота ременя | 9 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1140 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 1120 мм |
| Ширина більшої основи | 15 мм |
- Ціна: 97,07 ₴

