Ремінь приводний Z-600 (Z(0)-600) PowerClassic
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerClassic |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | Z(0)-600 |
| Вага | 0.036 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 576 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 616 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 600 мм |
| Ширина більшої основи | 10 мм |
- Ціна: 25,38 ₴

