Пас привідний Z-670 (Z(0)-670) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пас привідний Z-670 (Z(0)-670) АПП Синій
Виробник: АПП; Країна виробник: Китай; Ширина ремня: 10.0мм; Висота ременя: 6.0мм; Длина ремня: 670.0мм
Пользовательские характеристики. Вес: 0.0402; Внутренняя длина ремня: 646 мм; Наружная длина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | Z(0)-670 |
| Вага | 0.0402 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 646 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 686 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 670 мм |
| Ширина більшої основи | 10 мм |
- Ціна: 43,56 ₴

