
Пас привідний Z-750 (Z(0)-750) АПП Червоний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь приводний Z-750 (Z(0)-750) АПП Червоний
Виробник: АПП; Країна виробник: Китай; Ширина ремня: 10.0мм; Висота ременя: 6.0мм; Длина ремня: 750.0мм
Дополнительные характеристики. Вес: 0.045; Внутренняя длина ремня: 726 мм; Наружная длин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | Z(0)-750 |
| Вага | 0.045 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 726 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 766 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 750 мм |
| Ширина більшої основи | 10 мм |
- Ціна: 24,62 ₴

