Ремінь приводний Z-1180 (Z(0)-1180) Deluxe
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deluxe |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | Z(0)-1180 |
| Вага | 0.071 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1156 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1196 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 1180 мм |
| Ширина більшої основи | 10 мм |
- Ціна: 70,61 ₴

