Ремінь приводний Z-1450 (Z(0)-1450) EXCELLENT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | Z(0)-1450 |
| Вага | 0.087 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1426 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1466 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 1450 мм |
| Ширина більшої основи | 10 мм |
- Ціна: 83,15 ₴

