Ремінь приводний A-1520 (13/A 1520) Endura
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 13/A 1520 |
| Вага | 0.152 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1490 мм |
| Висота ременя | 8 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1540 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 1520 мм |
| Ширина більшої основи | 13 мм |
- Ціна: 100,67 ₴

