Пас привідний B-3290 (B(Б)-3290) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь приводний B-3290 (B (Б) -3290) АПП Синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | B(Б)-3290 |
| Вага | 0.6 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 3246 мм |
| Висота ременя | 10 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 3316 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 3290 мм |
| Ширина більшої основи | 17 мм |
- Ціна: 283,13 ₴

