Ремінь приводний A-3150 (A-3150) PowerClassic
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerClassic |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | A-3150 |
| Вага | 0.315 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 3120 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 3170 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 3150 мм |
| Ширина більшої основи | 13 мм |
- Ціна: 134,18 ₴

