

Пас привідний BX-850 (B(Б)-850 з) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пас привідний BX-850 (B(Б)-850 з) АПП Синій
Виробник: АПП; Країна виробник: Китай; Ширина ремня: 17.0мм; Висота ременя: 10.0мм; Длина ремня: 850.0мм
Пользовательские характеристики. Вес: 0.153; Внутренняя длина ремня: 806 мм; Наружная дли
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | B(Б)-850 з |
| Вага | 0.153 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 806 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 876 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 850 мм |
| Ширина більшої основи | 17 мм |
- Ціна: 168,54 ₴

