Ремінь приводний B-1040 (B-1040) PowerClassic
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerClassic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | B-1040 |
| Вага | 0.191 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 996 мм |
| Висота ременя | 10 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1066 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 1040 мм |
| Ширина більшої основи | 17 мм |
- Ціна: 62,42 ₴

