Ремінь приводний B-2400 (B(Б)-2400) PowerClassic
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerClassic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | B(Б)-2400 |
| Вага | 0.432 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2356 мм |
| Висота ременя | 10 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2426 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 2400 мм |
| Ширина більшої основи | 17 мм |
- Ціна: 147,50 ₴

