Пас привідний C-1120 (C(В)-1120) EXCELLENT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь приводний C-1120 (C(В)-1120) EXCELLENT
Виробник: Excellent; Країна виробник: Китай
Дополнительные характеристики. Вес: 0.336; Внутренняя длина ремня: 1062 мм; Наружная длина ремня: 1150 мм; аналог: C(В)-1120; Высота ремня: 13.5; Ши
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | C(В)-1120 |
| Вага | 0.336 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1062 мм |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1150 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 1120 мм |
| Ширина більшої основи | 22 мм |
- Ціна: 159,83 ₴

