Ремінь приводний D-2120 (D(Г)-2120) PowerClassic
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerClassic |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | D(Р)-2120 |
| Вага | 1.272 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2050 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2170 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 2120 мм |
| Ширина більшої основи | 32 мм |
- Ціна: 402,18 ₴

