

Пас привідний C-1500 (C(В)-1500) BAOPOWER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | C(В)-1500 |
| Вага | 0.45 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1446 мм |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1536 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 1500 мм |
| Ширина більшої основи | 22 мм |
- Ціна: 161,62 ₴

