Ремінь приводний C-2400 (C(В)-2400) EXCELLENT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | C(В)-2400 |
| Вага | 0.72 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2346 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2436 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 2400 мм |
| Ширина більшої основи | 22 мм |
- Ціна: 319,69 ₴

