Пас привідний C-3000 (C(В)-3000) PowerClassic
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пас привідний C-3000 (C(В)-3000) АПП
Виробник: АПП; Країна виробник: Китай; Ширина ремня: 22.0мм; Висота ременя: 13.5мм; Длина ремня: 3000.0мм
Дополнительные характеристики. Вес: 0.9; Внутренняя длина ремня: 2946 мм; Наружная длина ремня:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerClassic |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | C(В)-3000 |
| Вага | 0.9 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2946 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 3036 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 3000 мм |
| Ширина більшої основи | 22 мм |
- Ціна: 322,15 ₴

