Пас привідний C-4735 (C(В)-4735) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь приводний C-4735 (C (В) -4735) АПП Синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | C (В) -4735 |
| Вага | 1.421 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 4681 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 4771 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 4735 мм |
| Ширина більшої основи | 22 мм |
- Ціна: 665,66 ₴

