Ремень приводной C-5800 (C(В)-5800) EXCELLENT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | C(В)-5800 |
| Вага | 2.109 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 5746 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 5836 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 5800 мм |
| Ширина більшої основи | 22 мм |
- Ціна: 729,83 ₴

