Пас привідний C-8275 (C(В)-8275) АПП Синій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь приводний C-8275 (C(В)-8275) АПП Синій
Виробник: АПП; Країна виробник: Китай
Дополнительные характеристики. Вес: 2.49; Внутренняя длина ремня: 8221 мм; Наружная длина ремня: 8311 мм; аналог: C(В)-8275; Высота ремня: 13.5; Ширина ре
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | C(В)-8275 |
| Вага | 2.49 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 8221 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 8311 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 8275 мм |
| Ширина більшої основи | 22 мм |
- Ціна: 1 160,89 ₴

