Ремінь приводний D-3550 (D(Г)-3550) EXCELLENT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | D(Р)-3550 |
| Вага | 2.13 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 3480 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 3600 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 3550 мм |
| Ширина більшої основи | 32 мм |
- Ціна: 671,24 ₴

