Пас багатострумковий 3/НВ-2650 (3/HB-2650) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь многоручейный 3/НВ-2650 (3/HB-2650) АПП Синій
Виробник: АПП; Країна виробник: Китай; Ширина ремня: 16.7мм; Висота ременя: 13.5мм; Длина ремня: 2650.0мм
Дополнительные характеристики. Вес: 2.067; Внутренняя длина ремня: 2598 мм; анал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3/HB-2650 |
| Вага | 2.067 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2598 мм |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 2650 мм |
| Ширина більшої основи | 16.7 мм |
- Ціна: 1 105,97 ₴

