

Пас привідний SPB-2360 (УБ-2360) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | УБ-2360 |
| Вага | 0.52864 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2300 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2382 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 2360 мм |
| Ширина більшої основи | 17 мм |
- Ціна: 303 ₴

