Пас багатострумковий 3/НВ-2240 (3B BP/E-2240) Stomil Sanok Серія E
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремень многоручейный 3/НВ-2240 (3B BP/E-2240) Stomil Sanok Серия E
Изображение и описание товара носит исключительно информационный характер. Значимые для Вас конструктивные особенности уточняйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3B BP/E-2240 |
| Вага | 1.75 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2188 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 2240 мм |
| Ширина більшої основи | 16.7 мм |
- Ціна: 3 680 ₴

