Пас багатострумковий 2/НВ-2562 (2/HB-2562) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь многоручейный 2/НВ-2562 (2/HB-2562) АПП Синій
Виробник: АПП; Країна виробник: Китай; Ширина ремня: 16.7мм; Висота ременя: 13.5мм; Длина ремня: 2562.0мм
Дополнительные характеристики. Вес: 1.332; Внутренняя длина ремня: 2510 мм; анал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 2/HB-2562 |
| Вага | 1.332 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2510 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 2562 мм |
| Ширина більшої основи | 16.7 мм |
- Ціна: 713,95 ₴

