-4%
Підшипник 605 2RS (180015) BEL, розміри: 5*14*5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.018 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Висота | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 180015 |
| Ширина внутрішнього кільця | 5 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 5 мм |
- Ціна: 6,93 ₴

