-23%
Підшипник 618/4 ZZ (1080084) BEL, розміри:4*9*4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.001 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Висота | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 1080084 |
| Ширина внутрішнього кільця | 4 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 4 мм |
- Ціна: 8,96 ₴

