-4%
Підшипник 173110 2RS (MR173110 2RS) BEL, розміри:17*31*10
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.04 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | MR173110 2RS |
| Ширина внутрішнього кільця | 10 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 10 мм |
- Ціна: 45,34 ₴

