-4%
Підшипник 580204 (580204.LV) BBC-R, розміри:20*47*14
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.106 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 580204.LV |
| Ширина внутрішнього кільця | 14 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 14 мм |
- Ціна: 141,94 ₴

