-4%
Підшипник 1680209.LV (6-1680209) BBC-R, розміри:45*90*55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.7 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6-1680209 |
| Ширина внутрішнього кільця | 32 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 24 мм |
- Ціна: 566,74 ₴

